Srednja škola ''Kralj Petar I'' Topola učešćem u okviru Projekta Podrška EU srednjem stručnom obrazovanju dobila je donaciju u vidu opreme za poljoprivrednu i veterinarsku struku.

Опширније: Donacija u okviru projekta Podrška EU srednjem stručnom obrazovanju

Удружење козара Централне Србије

На позив председника Удружења козара Централне Србије, дана 29.11.2014. одржаног у Кораћици надомак Младеновца, присуствовали су ученици смера Ветеринарски техничар наше школе са предметним наставницима др. вет. мед. Светлана Микичић и др. вет. мед. Катарина Јанковић. Поред предавања професора са Пољопривредног И Ветеринарског факултета у Новом Саду, ученици 4-1 разреда наше школе Ђурић Јелена, Живковић Невена И Жугић Бојана су излагале предавање на теме: Најчешће вирусне болести коза, превентива од паразита у козарству и примена козјег млека у прехрамбеној и фармацеутској индустрији, под слоганом - на младима свет остаје.

kozari
погледај галерију